Rekreasyonel Olta Balıkçılığı Anketi

KESİKKÖPRÜ BARAJI REKREASYONEL BALIKÇILIK ANKETİ

ASOF tarafından Ankara, Bala, Kesikköprü Barajı’nda yürütülmekte olan proje kapsamında olta balıkçılarının yaşadığı sorunların anlaşılması ve çözümü için öneri geliştirilmesinde kullanılmak üzere ekte bulunan anketin doldurulmasını rica ederiz.Ankette yer alan sorularla ilgili yorumunuz olduğu takdirde görüşlerinizi anketin sonundaki bölümde belirtebilirsiniz.

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


ASARTEPE (ÇANILLI) BARAJI REKREASYONEL BALIKÇILIK ANKETİ

ASOF tarafından Ankara, Ayaş, Asartepe (Çanıllı) Barajı’nda yürütülmekte olan proje kapsamında olta balıkçılarının yaşadığı sorunların anlaşılması ve çözümü için önerin geliştirilmesinde kullanılmak üzere ekte bulunan anketin doldurulmasını rica ederiz.Ankette yer alan sorularla ilgili yorumunuz olduğu takdirde görüşlerinizi anketin sonundaki bölümde belirtebilirsiniz.

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


REKREASYONEL OLTA BALIKÇILIĞI ANKETİ

Bu anket, Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu (ASOF) tarafından, Birleşmiş Milletler Küresel Çevre Fonu (GEF/SGP) desteği ile yürütülmekte olan, "Ankara’nın Önemli Sulak Alanlarında Eko-Turizm ve Rekreasyonel Amaçlı Sürdürülebilir Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Projesi" çalışmalarında kullanılmak üzere hazırlanmıştır.

Ankete girilen kişisel veriler üçüncü taraflarla paylaşılmayacak, yalnızca istatistiki amaçla anonim olarak değerlendirilecektir. Kişisel verilere ilişkin soruların yanıtlanması kişilerin kendi rızasında olup zorunlu değildir. Ankette yer alan sorularla ilgili yorumunuz olduğu takdirde, sorularda yer alan seçeneklerin yetersiz kalması durumunda ya da ankete ilişkin görüşünüz bulunduğu takdirde, bu görüşleri anketin  sonundaki  bölümde belirtiniz.

ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.